pondělí 19. ledna 2015

Nevdaná (ne)vadná

Tak jo.

Už by to fakt chtělo nějakej ten článek.

Abyste rozuměli, chtěla jsem napsat spoustu věcí...

Chtěla jsem psát třeba o tom, jak mam ráda podzim a přidat i pár supr podzimních kýčovitých fotek. Pak jsem chtěla psát taky o tom, jak mam ráda Vánoce a sdělit vám pár svých neotřelých vánočních přání.

No, ale neudělala jsem to.

Stejně jako jsem loni neudělala spoustu věcí, který jsem udělat měla, protože to se mnou tak ostatní měli v plánu. Měla jsem se vdát a konečně přestat nosit vytahaný tepláky a triko s dírama.

Měla jsem.

Taky jsem si začala připadat nějak moc dospěle, když jsem si uvědomila, že jsem o sobě často ve srandě prohlašovala, že jsem stará a hnusná. Dobrý na tom ale vždycky bylo, že jsem věděla, že to neni pravda. A najednou mi došlo, že už to vlastně začíná bejt pravda a já opravdu začínam bejt stará a hnusná! (A vždycky, když se ze sebe snažim udělat super sexy číču, skončim jako hipster skříženej s bezďákem).

Pak mě ale ta dospělácká tíha najednou opustila, když jsem pocítila nutkavou touhu kreslit na auta poprášený sněhem sprostý obrázky (a tak jako spoustu jiných nutkavých tužeb jsem ji nerealizovala).

No a pak mě to moje "stáří" zas dostalo, když jsem poprvé v životě nezačala cvičit kvůli tomu, abych se líbila chlapům, ale kvůli tomu, aby mě nebolely záda.

Završila jsem to tim, že jsem si půjčila knížku "Vadná".

A došlo mi to.

V 17 jsem furt děsně řešila, jestli jsem nebo nejsem nějaká vadná, popřípadě jak moc jsem nebo nejsem nějaká vadná. Teď už vim, že neni třeba se zabejvat tim, jestli jsem vadná nebo úplně normální, protože je to vlastně fakt jedno.

A to je ten zdaleka nejpodstatnější rozdíl mezi mym mladšim a momentálnim já. Zaplaťpánbůh.


Tak a teď třeba můžu psát o tom, jak nemam ráda leden.


Takže... nemam ráda leden.


4 komentáře:

 1. Hahaha, ztotožněno! Hlavně to cvičení na záda :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je ale strašný, kam ten svět spěje! Vždycky jsem si myslela, že takový děsivý věci (jako je třeba cvičení ze zdravotních důvodů) mě potkaji nejdřív v 70!

   Vymazat
 2. Hehe, bohužel jsem asi předevčírem začala cvičit ze stejného důvodu:DDD a k tomu mladému a starému já, kupodivu je staré já o dost spokojenější, to bude ta vyrovnanost přicházející s věkem, i když je to staré já už taky docela jeté:D a to je vlastně ještě dost mladé:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máš dobrý, já si teda úplně vyrovnaně nepřipadam... nicméně mam pocit, že už aspoň vim, co bych k tý vyrovnanosti potřebovala :-)

   Vymazat

Za komentář dostanete pusu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...