čtvrtek 27. března 2014

eMOČně

Nic moc nepíšu. Já totiž nemám co psát...

Můžu napsat leda tak to, že jsem si k snídani udělala smoothie (jsem totiž dost cool), abych byla zdravá, krásná a hubená. Už po hodině jsem ale dostala takovej hlad, že jsem se musela naládovat čokoládovýma sušenkama.

Tak třeba zejtra...

Můžu napsat taky to, že jsme si v neděli pustili About Time, což mě natolik emočně zasáhlo, že jsem u toho strašně brečela. Do toho breku jsem se ale hystericky smála, protože mi fakt, že brečim, přišel úplně vtipnej. Pak jsem pro změnu koukala na Čtyři v tom, kde mi moment smrti a následnýho narození opět přišel natolik silnej, že jsem svojí smícho-brekovou serenádu spustila nanovo. Pes vůbec netušil, co se mnou má dělat...
 
A to jsou zhruba nejzávažnější věci, co se mi momentálně v životě dějou. A mimochodem, už potřetí v řadě píšu o tom, jak čumim na televizi. To neni dobrý.

Brzo ale nastane změna! Pracovní změna! A že to bude opravdu velká změna, předznamenalo už to, že jsem minulej týden musela za doktorkou, aby mi dala razítko, že jsem zdravotně způsobilá tu práci vykonávat. Teda... že to bude jen razítko, jsem se se domnívala já. Otázka "Máte moč?", mě tedy logicky celkem vyvedla z míry. Chvíli jsem nechápavě koukala a přemýšlela o tom, kde bych tu moč jako měla mít. Doktorka z toho, jak na ní připitoměle koukam, zřejmě usoudila, že jsem možná práce nezpůsobilej debil, a nechtělo se jí dát mi to razítko jen tak zadarmo.

A tak jsem byla nucena s plastovym pohárkem v ruce projít skrz plnou ordinaci lidí směrem na záchod, což ještě nebylo tak hrozný. Horší totiž bylo, když jsem s počůranym pohárkem a děsem v očích musela podniknout cestu zpátky.
 
Razítko jsem po mnohých útrapách nakonec získala, takže mě velmi těší, že jsem způsobilá... půjčovat lidem knížky.
 
To by totiž nějakej mrzák jen tak nezvládnul!
 
 

8 komentářů:

 1. Jé, ty se máš! To bych šla taky dělat, ale asi si to nechám na důchod, do tý doby mám moc práce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevim, jestli jsem tvůj komentář nepochopila špatně, ale přijde mi, že jsi chtěla vyjádřit, že práce knihovnice v podstatě ani žádná seriózní práce není. Takže bych ráda řekla, že jsem tu práci dostala po 2,5 měsíčním naprosto marnym hledání, v knihovně jsem už dlouhou dobu pracovala jako dobrovolnice a věř mi, že spoluuchazečů o to místo bylo až dost (a nebyli to důchodci :-)). Navíc díky tomu dobrovolnictví vim, že to zase úplná sranda není. Tak prosím nekazit radost a radovat se se mnou :-)

   Vymazat
  2. Promiń, blbě jsem to napsala, bylo to myšleno v dobrém. I tuhle práci bych moc ráda dělala, ale je tolik zaměstnání, které bych si chtěla zkusit a taky se musím něčím živit... No, prostě nemůžu jeden týden prezidentovat a druhej prodávat knihy. :-)

   Vymazat
 2. Vtipný článek. Gratuluji k nové práci, práce v knihovně by mě také moc lákala.

  OdpovědětVymazat
 3. Mám dost...jako obvykle a víš proč tentokrát?....protože u nás mrzák knížky půjčuje:DDD máme bezrukého knihovníka:DD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je dobrý... zajímalo by mě, jestli se taky musel jít vyčůrat! :-D

   Vymazat

Za komentář dostanete pusu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...