neděle 1. února 2015

Bezprdelní realita

Když je někdo pěkná svině, řekneme o něm, že je bezpáteřní. Ještě jsem teda nepochopila, proč by jako absence páteře měla znamenat všeobecnej morální úpadek. Ale to je teď jedno...
Já totiž chci směřovat k něčemu jinýmu a věřte mi, že pro mě není vůbec lehký se s tak závažnym fyzickym deficitem svěřovat. Ale jednou to prostě přijít muselo. A tak teď a tady přiznávam, že jsem dočista bezprdelní. A věřte tomu, že v tomhle případě je ta souvislost se stavem věcí bohužel naprosto jasná.
 
Zdědila jsem totiž prdel po tatínkovi... a to teda, mezi náma, neni zrovna Nicki Minaj.
 
 
 
Tahle moje bezprdelní skutečnost mi nikdy až tolik nevadila. Koho by ale napadlo, že jednou přijde do módy prdel jak vrata? Takže jsem momentálně dost v háji.
 
Nemoderní.
 
Nedostatek "materiálu" se u mě bohužel projevuje pouze a jen v zadní oblasti. Říkala jsem si, že by bylo dost fajn kdybych si mohla přebytky "materiálu" z jiných míst tak nějak pod kůží nahrnout a vytvarovat si tak perfektní zadek.
 
Škoda, že to moje tělo neumožňuje. (A trochu podezřívam Nicki Minaj, že to její jo!)
 
 
 
Tak jsem přemýšlela, jak by to šlo vyladit jinym způsobem. Napadly mě vycpávky. To mi ale přišlo blbý, takhle kamuflovat tu tristní realitu.
 
Pak jsem ale v pátek (jako každej den) šla na autobus okolo kantýny, která sídlí v přízemí velký kancelářský budovy. Tahle kantýna má skla polepený plakátama sličných kuchařek, který by mohli jít z fleku soutěžit do miss a jeden plakát sexy kuchaře, kterej vypadá dočista jako dvojník Zaca Efrona. A tak tam jsou nalepený, úsměv od ucha k uchu, v záživě bílých nažehlených oblecích a perfektně sednoucích kuchařských čapkách, lákající manažery a byznysmeny na superextra výživný a vyvážený jídlo.
 
To bychom měli tu prezentovanou stranu mince.
 
Moje cesta ale bohužel vede i po chodníku na druhý straně budovy, kde postává s cigárkem v hubě ztělesněná realita... v umaštěných zašedlých pláštích, věk okolo 50, nadváha, ruskej přízvuk.

Ten kontrast prezentace a reality je zkrátka až směšně příznačnej pro celou společnost.
 
A co mi z toho vyplynulo?

Že jsem si v Anglii tenkrát sakra měla koupit ty kalhotky s vycpanou prdelí! A neměla jsem ani trochu myslet na to, že by bylo blbý se tvářit, že tam, kde mi záda plynule přecházeji v nohy, něco mam! Když se totiž v kantýně můžou tvářit, že jim za sporákem stojí Zac Efron, proč bych já nemohla předstírat, že mam nějakej zadek?
 
 
A víte co? Strašně se těšim, až oblý zadky vyjdou z módy a všichni budou uctívat nás, bezbrdelnice. Ale vsadila bych se, že do tý doby mi ta prdel naroste!
 
 

8 komentářů:

 1. Mám podobný problém-u nás v rodině máme všichni zadky jako přistávací plochu. Tak jsem si říkala,jak na to vyzraju, když začnu cvičit a prdel posilovat,jak se mi pěkně vytvaruje. No stalo se to,že se proměnila akorát tak ve větší placku a roztahla se do stran. Ze já se na to nevykaslala. Takže soucitim s Tebou a modlím se za to,aby jednou byly v módě prkna.

  OdpovědětVymazat
 2. Já bohužel patřím mezi ty "moderní". Trička kupuju S, kalhoty M/L a to ještě s vysokým pasem, aby mi ta prdel nelezla vrchem.... takže ono fakt není moc co závidět :-)

  OdpovědětVymazat
 3. "Se zadky je to jako s ústy. Nezáleží na tom, jak vypadají, nýbrž na tom, co z nich nakonec vyleze," - Římské přísloví, autor neznámý. :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Pamatuji si, že někdy v 90. letech, když jsem si koupila jedno z prvních Bravíček, přiznávala se tam Winona Ryder (asi)v rubrice Řekli, že.., že se v pubertě styděla za to, že nemá zadek a vycpávala si džíny toaletním papírem. To, že si to dodnes pamatuji, dost dobře ilustruje, v jakým šoku jsem tenkrát byla... Já jsem totiž vyrůstala mezi PRDELEMI a jsem za tenhle trend ráda, ne že by to změnilo něco na tom, že je to můj největší komplex...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim, že ty jsi zrovna skvělej příklad toho, že komplexy jsou blbost (kromě těch mých, samozřejmě)

   Vymazat

Za komentář dostanete pusu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...